Mohendžodáro tantra joga pre ženy


Mohendžodáro je ucelený systém ásán, ktorý má viacero účinkov. Jednak zdravotný, pretože podporuje zdravie panvového dna a funkciu hormonálneho systému, žena sa cíti vitálnejšia a mladšia, dokáže si dobiť stratenú energiu.

Kurz Mohendžodára sa odohráva v uzavretej skupine. Stretnutí je celkovo 12 a poplatok vo výške 120 eur sa platí vopred. V takejto uzavretej skupine sa žena cíti bezpečne a dokáže sa uvoľniť tak, aby malo cvičenie a meditácie správny dopad.

V prvej časti kurzu budeme prebúdzať divokosť v nás, spomenieme si na to, aké vieme byť nespútané, v súlade s prírodou, so svojím telom, vnímať svoje lono a zem. V druhej časti sa budeme venovať podpore láskyplného vzťahu k svojmu telu, sebaláske, sebaprijatiu. V tretej časti je priestor pre prehĺbenie komunikácie so svojím Múdrym ja, so svojou intuíciou a vierou v seba. Štvrtá časť je venovaná práci s emóciami, aby sme sa stali ich pánom, nie sluhom a pochopili, aké dôležité je pre ženu emócie vypúšťať zdravo von z tela. No a nakoniec, keď sa celý cyklus ásán uzavrie, posilníme svoj vnútorný oheň, vášeň k životu i k intimite, žena sa opäť spojí so zdravou zmyselnou podstatou v sebe a vie byť viac schopná prijímať partnera.

Cvičenie je doprevádzané Oshovými meditáciami založenými na pohybe a relaxácii, ďalej budeme spontánne tancovať a spájať sa so svojím ženstvom v skupine.


 • Connector.Connector.

  Lektor

  Katka Krajčovičová

 • Connector.Connector.

  Cena

  120€

 • Connector.Connector.

  Prihlasovanie

  0948 609 701 / sajbanova_katarina@yahoo.com